Nasza misja

Witamy! Nazywamy się Paula i Darek.

Naszymi wspólnymi pasjami są dzieci oraz ochrona środowiska.

To wspólne zainteresowania skłoniły nas do przyjrzenia się ekologicznym kosmetykom oraz pieluszkom dla dzieci i niemowląt. Przekonaliśmy się, że pieluszki ekologiczne są znacznie bardziej przyjazne skórze małego człowieka (nie powodują odparzeń) oraz naszemu środowisku.

Nasza misja w Internecie opiera się na trzech głównych założeniach:

  • Bezpieczeństwo Dzieci i Niemowląt - stale poszukujemy produktów, które będą w wysokim stopniu naturalne, a przez to nie będą drażniące nawet dla Dzieci z AZS (niestety dostępna jest rzesza kosmetyków okrzykniętych naturalnymi, jednak ich skład wykazuje zupełnie co innego). Pieluszki i kosmetyki przechodzą nasze surowe kryteria – stąd też rzadko posiadamy w ofercie pełną linię produktów danej firmy.
  • Uczciwość i przejrzystość zakupów – zauważyliśmy, że skład produktów w sieci jest najczęściej nieaktualny, przez co Rodzice dokonują zakupu nieistniejącego już produktu. Postanowiliśmy zatem zwracać szczególną uwagę, aby nasze opisy były zgodne z etykietami produktów. Staramy się także wyjaśniać cel wykorzystania poszczególnych składników produktów, ich właściwości oraz pochodzenie.
  • Ekspresowa wysyłka – osobiście bardzo doceniamy sklepy z szybką realizacją zamówienia, dlatego też staramy się nadawać przesyłki do Państwa w dniu, w którym zaksięgowaliśmy wpłatę lub otrzymaliśmy potwierdzenie przelewu. W przypadku przesyłek pobraniowych, robimy to w miarę możliwości tego samego dnia.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@ekologicznystart.pl lub telefonicznie pod numerem  731 355 340.

 

Paula i Darek

Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl